inwestor

SUPREMI tworzą specjaliści rynku nieruchomości z ponad 15-sto letnim doświadczeniem zdobywanym w ramach struktur managerskich liderów polskiego rynku nieruchomości. Swoje doświadczenie budowaliśmy w zakresie akwizycji nieruchomości, przygotowania inwestycji mieszkaniowych i nadzoru realizacji, a wolumen zakupionych w tym czasie gruntów pozwolił na realizację blisko 3000 mieszkań. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają nam na projektowanie w pełni funkcjonalnych, zrównoważonych i przyjaznych miejsc do życia i odpoczynku, co jest naszym głównym celem w ramach tworzenia marki SUPREMI.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozbudowujemy portfel nieruchomości na cele mieszkaniowe i w związku z tym mamy obecnie w przygotowaniu szereg inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolic.  Na zaawansowanym etapie przygotowania są dwie inwestycje.

  1. Kolejna nasza inwestycja mieszkaniowa będzie położona także w Dawidach. W otoczeniu drzew i parkowej architektury krajobrazu powstanie osiedle kameralnych niskich (2-piętrowych) budynków na ponad 150 mieszkań.
  1. Obecnie w przygotowaniu mamy kameralną inwestycję, która znajduje się na warszawskim Ursynowie, w otulinie Lasu Kabackiego. Na tym terenie powstanie osiedle 12 domów w zabudowie szeregowej wraz z zieloną częścią wspólną dla wszystkich mieszkańców, a także parkingiem dla gości. Cała inwestycja zostanie wkomponowana w istniejący na terenie starodrzew, który nada osiedlu unikalnego charakteru.

 

Zapraszamy do kontaktu!